Autonehoda slovenské modelky

Blesk.cz | Smrt...kamarádky modelky!

Bývalá milenka Usaina Bolta a Jaro Slávika Karolína Krézlová (26) zpráva o smrti slovenské modelky Márii Smieškové (†27) velmi zasáhla, jelikož se dívky dobře znaly. Už předtím však Krézlové zemřela jiná kamarádka, která nepřežila.
blesk.cz/clanek...kamaradky-modelky.html

rssMonitor.cz - Hledaná slova - nehoda u lytomysle

1. zprávy - Bulvár 06.11.2013 15:06 Tragická nehoda, při které zemřela krásná slovenská modelka Mária Smiešková , zasáhla nejen celé Slovensko, ale i její kolegyně v Čechách.
rssmonitor.cz/hledana-slova/nehoda-u-lytomysle/?page=4idrec...

Ivana Christová se svlékala v továrně!

/PRAHA/ Ivana Christová (31) , Miss Československo 1989, slovenská zpěvačka a modelka se soudí s několika časopisy, které zveřejnily, že je na mizině a při nedávné autonehodě se odmítla dát hospitalizovat kvůli požitému alkoholu.
slidil.cz/super/clanek.php?id=8893

Kladrubský po návratu...česko-slovenská liga! | iSport.cz

. teď se Jiří Kladrubský na Letnou vracel jako hráč Slovanu Bratislava. V přípravném "federálním derby" slovenský celek prohrál 0:1, český univerzál si ale i přesto užíval přízně fanoušků, kteří ho přivítali transparentem "Jirko vítej doma".
isport.blesk.cz/clanek...cesko-slovenska-liga.html

Klub poslanců ODS povede exministr dopravy Stanjura - Deník.cz

Praha – V čele poslaneckého klubu ODS bude exministr dopravy Zbyněk Stanjura (49). . Do svého čela si ho poslanci. Mária Smiešková Tragická autonehoda: O život přišla slovenská finalistka Miss Universe
denik.cz/ze_sveta/klub-poslancu-ods-povede-exministr-dopravy-stanjura...

Mladou ženu při autonehodě zachránila vycpaná podprsenka

Kompletní zpravodajství ze světa celebrit. Som rozbil! Rytmus boural cestou na svatbu, zlikvidoval auto za pět milionů (244x). Smrt při autonehodě slovenské SuperStar: Policie odhalila, jak to bylo
mojecelebrity.cz/clanek/mladou-zenu-pri-autonehode-zachranila...

Krásná Bučková měla autonehodu: Nabořila auto za milión...

Modelka Eliška Bučková (24) měla autonehodu. Se svým ani ne měsíc starým luxusním vozem havarovala na dálnici, když jela na přehlídku do Hodonína. Jí ani jejímu spolujezdci, herci Mirku Šimůnkovi, se naštěstí nic nestalo.
super.cz/16156-krasna-buckova-mela-autonehodu-naborila-auto-za-milion

Krásná Bučková měla autonehodu: Nabořila auto za milión...

Krásná Bučková měla autonehodu: Nabořila auto za milión! Modelka Eliška Bučková (23) měla autonehodu. Se svým ani ne měsíc starým luxusním vozem havarovala na dálnici, když jela na přehlídku do Hodonína.
paparazzi.cz/?clanek=151867-krasna-buckova-mela-autonehodu--naborila...

Rozkvetlé konvalinky - Zpěváci - Ben Cristovao

Herci, herečky, zpěváci, zpěvačky, moderátoři, moderátorky, . Finalista Česko Slovenské SuperStar Ben Cristovao (22) měl o víkendu těžkou autonehodu na svém slovenském turné.
rozkvetlekonvalinky.estranky.cz/clanky/zpevaci en-cristovao.html

Modelka Kocianová: Spím s exmanželem Madonny | Pro...

Přinášíme rozhovor, díky kterému můžete nejen nahlédnout do jejich přísně střeženého soukromí, ale můžete se dozvědět i pikantnosti o jedné z nejznámějších slovenských modelek. Nenechte si to ujít!
prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip/134965/modelka-kocianova-spim...